Hľadáme notárskeho koncipienta resp. notárskeho kandidáta

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýsledné platové ohodnotenie závisí od zaradenia a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a spoľahlivého kolegu na pozíciu notárskeho koncipienta, ktorý sa chce pridať k nášmu tímu renomovaného notárskeho úradu. Ak máte záujem o prácu v prostredí, kde je profesionalita a presnosť kľúčovým prvkom, radi by sme vás privítali v našom notárskom úrade. Notársky úrad je situovaný v nákupnom centre Avion, na 1. poschodí. Úradné hodiny notárskeho úradu sú pondelok-piatok, 8:00-19:00.Popis práce: - osvedčovanie podpisov a listín - príprava notárskych písomností a listín a vedenie registrov - príprava dedičských pojednávaní - administratívna agenda atď.

 - Príležitosť rásť v právnickej oblasti pod vedením skúseného notára - Možnosti vzdelávania a odborného rozvoja - Príjemné pracovné prostredie v stabilnom notárskom úrade​

Po zaslaní životopisu budú kontaktovaní vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 - Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti práva - Skúsenosti s prácou v notárskom úrade sú výhodou, nie podmienkou - Znalosť právnych predpisov a postupov týkajúcich sa notárskej činnosti - Schopnosť pracovať s dôvernými informáciami a zachovávať absolútnu diskrétnosť - Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti - Príjemné vystupovanie - Schopnosť pracovať samostatne a v tíme - Znalosť práce s počítačom a právnickými softvérmi

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4790923  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac