Pracuj v sklade na VZV resp. cxt 3 zmeny/1400€- 1600€ / pohovor s nástup do práce 25.4.2024

Miesto práce
Bratislava
1 241,5 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): vodič VZV, cxt 1241,50€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) mzda od 1400 - 1600€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsadzujeme pracovnú pozíciu /vodič cxt, VZV/- dovoz materiálu na výrobnú linku z príslušneho skladu , manipulácia v sklade na VZV

práca vhodná pre mužovmožnosťou zaškolenia na techniku/vzv/

Pozícia je obsadzovaná na plný úväzok so skúšobnou dobou.

Náplň práce:
video k pracovnej pozícii:

Požiadavky na uchádzača:
- Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- Zameranie na kvalitu odvedenej práce
- Ochota pracovať na zmeny - počas 5 dňového zmenového režimu od pondelka
do piatka (možnosť práce nadčas v závislosti od potrieb spoločnosti).
- prax v automobilovom priemysle nie je podmienka /zaškolia Vás

práca na 8 hod. v 3 zmennej prevádzke

Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Pracovná zmluva - plný úväzok na trvalý pracovný pomer
Stravné formou príspevku 55% z čiastky 5,85€
Bezplatná právna poradňa
Sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
Pomoc pri riešení exekúcií
Možnosť čerpania záloh
Celodenná starostlivosť koordinátorom
Zabezpečené ubytovanie 3€/noc , ubytovňa 600m od práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

vzv

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: poslať životopis
ID: 4763369  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 241,5 EUR/mesiac