Reagujte bez životopisu

Prijmeme operátorov/-ky do výroby prístrojových dosiek a odkladacích skriniek operátorov do Hlohovca. Poskytujeme aj ubytovanie. Nástup hneď!

Miesto práce
Šulekovo, Hlohovec-Šulekovo
5,8 EUR/hod.Mzda : Príjem pozostáva z nasledovných zložiek: • Základná hodinová mzda : Operátor výroby 1 základná hodinová mzda vo výške 5,80 EUR brutto + príplatky: • Mesačný bonus od 0 až 105€ / brutto • Poobedný príplatok 0,27€/hod. brutto • Nočná príplatok 1,61€/ hod. brutto • Štátny sviatok 100% • Nadčas 35% • Príplatok za sťažený výkon práce – 0,72€/hod. brutto • SOBOTA a NEDEĽA - 30% z priemernej mzdy – minimálne sobota – suma 2,02 €/hod, nedeľa – suma 4,03 €/hod • Príspevok na dopravu 0,80€/deň Spolu mzda – 1 000,-€ až 1 200,-€ brutto / mesiac t.j. 800,-€ až 950,-€ / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia:

OPERÁTOR VÝROBY - muži aj ženy
Vyrábajú sa predovšetkým prístrojové dosky a odkladacie skrinky do automobilov pre renomovaných klientov.

Zmennosť

• Prvá zmena: 06:00 – 14:00 hod.
• Druhá zmena: 14:00 – 22:00 hod.
• Tretia zmena 22:00 – 06:00 hod.

Bezplatná registrácia záujemcov:

0908961969 - náborová kancelária - Mgr. Mia Valentíny, PhD.
0800500502 - Bezplatná infolinka - Mgr. Mia Valentíny, PhD.

pridelený KOORDINÁTOR
týždenné zálohy
doprava
ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4731313  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.