Reagujte bez životopisu

Stabilná práca na zmluvu - skladový manipulant - Bratislava (ubytovanie, zálohy, stravné). Trvalý prac. pomer!

Miesto práce
Devínska Nová Ves
1 143,1 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): MANIPULANT: 1 143,10 ,-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) Spolu mzda – 1 400,-€ až 1 600,-€ brutto / mesiac t.j. 1 100,-€ až 1 300,-€ / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia / odvetvie
Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Náplň práce:

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod. zmeny

Zmennosť: 3-zmenka

Miesto výkonu práce: Bratislava - časť Devínska Nová Ves

PRIAMA REGISTRÁCIA:

Mgr. Mia Valentíny, PhD. - 0908961969
Bezplatná infolinka - 0800500502

Dostaneš svojho KOORDINÁTORA
Týždenné zálohy
Ubytovanie
Trvalý pracovný úväzok
Práca pre stabilnú spoločnosť v modernej logistike

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: poslať životopis
ID: 4608883  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 143,1 EUR/mesiac