Team Leader logistiky

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 350 EUR/mesiacfixný tímlíderský príplatok vo výške 25% + mesačný variabilný mesačný bonus až do výšky 13% + 13.plat + príspevok na dopravu 0,07 Eur/km (preplácanie cca 50% nákladov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti v Nitre hľadáme šikovného/nú Team Leadra logistiky

* aktívna práca na VZV
* manipulácia s veľkými bremenami
* základné práce so SAP-om, skenermi (ERP systém), tabletom
* práca s PC,
* riadenie a organizovanie tímu logistických operátorov v rámci pracovnej zmeny
* zodpovednosť za zverený úsek
* kontrola skladovej techniky a nahlasovanie porúch

* základná mzda od 1350 € /brutto
* fixný tímlíderský bonus 25%
* mesačný variabilný bonus do výšky 13%
* 13. plat
* príspevok na dopravu
* stravné v hodnote 6,00 € alebo fin. príspevok vo výške 4,00 €
* príspevok do DDS (3. dôchodkový pilier)

Ak vás táto ponuka zaujala a chceli by ste na takejto pracovnej pozícii v Nitre pracovať, tak nám pošlite svoj životopis na [email protected].

Budeme vás kontaktovať.

Ďakujeme za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti na pozícii logistického tímlídra

Počet rokov praxe

2

* platné osvedčenie na vedenie VZV
* samostatnosť a zodpovednosť
* odolnosť voči stresu
* komunikatívnosť
* schopnosť viesť a motivovať ľudí
* skúsenosť s vedením ľudí

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4544551  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac