Pracuj ako Vodič elektric. vláčika alebo Vodič VZV v Nitre iba cez víkend! Nástup možný hneď

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
571 - 1 100 EUR/mesiacMzdové podmienky (brutto) 571€ + 10% bonus - (Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy) + Príplatky podľa Zákoníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

• Práca v logistických a skladových priestoroch prevádzky závodu:
• Výber položiek podľa objednávky zákazníka a ukladanie položiek do pracovnej/montážnej oblasti,
• Čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené,
• Vykladanie a skladovanie materiálu v sklade, vykladanie materiálu na vopred určené miesto,
• Nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov,
• Zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke,
• Práca so scannerom
• Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
• Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S

• Práca na skrátený úväzok
• 10 hodinová pracovná zmena (40 minút prestávka) počas Víkendu - Sobota/Nedeľa
• Úvodné školenie pre danú pozíciu prebieha počas pracovného týždňa

Priama registrácia:

0908961969 - Mgr. Mia Valentíny, PhD.
0800500502 - Bezplatná linka

• Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov:

Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu

• Stravné hradené nad rámec zákona
• Zabezpečenie UBYTOVANANIA

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oprávnenie VZV
I,II, A,C,D,W1

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: poslať životopis
ID: 4539102  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 571 EUR/mesiac