Zvárač do Liptovského Mikuláša! Práca len na 1 zmenu, výška mzdy závisí od vašich skúseností. Aj TPP aj SZČO.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 190 EUR/hod.Nástupná mzda od 6 do 13,- Eur/hod (podľa skúseností a znalostí kandidáta) + variabilná zložka mzdy do výšky 150,- Eur mesačne + mzdové príplatky za sťažený výkon práce. Pri trvalom pracovnom pomere je mzda cca 1190e btto/mesiac a pri živnosti je to 1680€/mesiac. Ak máte veľmi bohaté skúsenosti, je možné ešte skúsiť prejednať mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti v Liptovskom Mikuláši hľadáme šikovného Zvárača.

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- zváranie spojov na montážnej linke
- tmelenie, brúsenie.

- jednozmenná pracovná doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 5,10 Eur
- možnosť práce na živnosť, mzda je vtedy vyššia

Ak vás táto ponuka zaujala a chceli by ste na takejto pracovnej pozícii v Liptovskom Mikuláši pracovať, tak nám pošlite svoj životopis na [email protected].

Budeme vás kontaktovať.

Ďakujeme za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- znalosť technickej dokumentácie
- zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4498870  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/hod.