Slušná práca, aj zárobok pre vodičov a vodičky VZV /CXT v Bratislave , ubytovanie zdarma, nástup ihneď, plat 1200€- 1400€

Miesto práce
Bratislava
Od 1 123 EUR/mesiacPLAT : od 1123,50€ /mesiac + príspevok podľa zákonníka prace+ atraktívne benefity a sociálny program, priemerný mesačný zárobok od 1273 € - 1350€ brutto, ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsadzujeme rôzne pracovne pozície /vodič VZV, manipulant/
práca vhodná pre mužov a ženy s možnosťou zaškolenia na techniku/vzv/

video k pracovnej pozícii:

Požiadavky na uchádzača:
- Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- Zameranie na kvalitu odvedenej práce
- Ochota pracovať na zmeny - počas 5 dňového zmenového režimu od pondelka
do piatka (možnosť práce nadčas v závislosti od potrieb spoločnosti).
- prax v automobilovom priemysle nie je podmienka /zaškolia Vás

Bližšie info o pracovnej ponuke na čísle 0948002048 resp.0800500002

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné v podobe stravovacej karty - stravné v hodnote 5,10€
- možnosť záloh - každý týždeň
- ubytovanie
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Skladové hospodárstvo

aktívny vodič min. sk. B

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: poslať životopis
ID: 4494641  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 123 EUR/mesiac