Viac ponúk na www.e-personal.eu

Príležitosť pre absolventov vzdelaných v odbore - elektrotechnika, informatika, telekomunikácie (Support Engineer)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacNástupný plat závisí od vzdelania a praxe na podobnej technickej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Support Engineer poskytuje vzdialenú podporu pre zákazníkov pre ich satelitné komunikačné systémy na palube plavidiel plaviacich sa po mori po celom svete. Support Engineer pomáha zákazníkom využívať internetové pripojenie na mori.

• Zákaznícka podpora prostredníctvom telefónu a e-mailov
• Komunikácia s členmi posádky plavidiel, terénnymi inžiniermi, operačnými strediskami
• Technická podpora pre komunikačné produkty (dáta, hlasové služby)
• Testovanie a aktivácia služby na diaľku
• Analýza dátových záznamov
• Monitorovanie internej siete
• Aktualizácia interných databáz

Práca sa vykonáva v ranných a popoludňajších zmenách (9:00 - 17:00 počas zimného obdobia alebo 10:00 - 18:00 počas leta) alebo poobedných (14:00 - 22:00) od pondelka do nedele (40 hodín/týždeň, s 1 alebo 2 víkendami v mesiaci max.

•Atraktívne pracovné prostredie v medzinárodnej telekomunikačnej spoločnosti.
•Školenie v oblasti satelitnej komunikácie, firemných produktov a služieb
• Finančný príspevok na stravovanie vo výške 4,50 EUR/odpracovaný deň hradený zamestnávateľom.
• Mobilný telefón aj na súkromné ​​použitie.
• Laptop aj na súkromné ​​použitie.
• Možnosť práce na Home Office
• Celoročný balík zdravotnej starostlivosti - Program Business care so súkromnou klinikou ProCare
• 100% náhrada mzdy počas choroby do 2 mesiacov (potvrdené lekárom)
• 5 dní dodatočnej dovolenky
• Jazykové školenia
• Bezplatné nápoje a ovocie na pracovisku
• Športové zariadenia cez Multi-sport kartu
• Zamestnanecké spoločenské akcie

Vaše aktualizované CV prosím zasielajte v ANJ jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, elektrotechnika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Základné znalosti telekomunikačných sietí a IT terminológie
• Dobrá znalosť anglického jazyka - B2
• Dobré komunikačné schopnosti a schopnosť spolupracovať s rôznymi tímami
• Analýza zložitých problémov s cieľom nájsť kreatívne, logické a efektívne riešenia
• Proklientský prístup

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Lobová
Tel.: +421908454463
E-mail: poslať životopis
ID: 4396286  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac