4 voľné miesta pre Sadrokartonistov do Švajčiarska

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď alebo 08.08.2022
33 EUR/hod.Za každý odpracovaný deň dostáva pracovník diéty vo výške 13,50 CHF / hod netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sadrokartónové práce v meste Basel
- aspoň jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk

- Stabilnú prácu a dlhodobú na švajčiarsku pracovnú zmluvu
- Doprava je organizovaná samostatne
- Zabezpečené ubytovanie
- Výplata je vyplácaná každý týždeň

V prípade záujmu neváhajte poslať životopis na [email protected], alebo volať na 0905367311. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Mobilný
- Vlastné nástroje

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Blažíčková
Tel.: +421905367311
E-mail: poslať životopis
ID: 4394068  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 33 EUR/hod.