Hľadáme dvojicu omietkarov do Zürichu

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
02.08.2022 alebo 08.08.2022
Mzdové podmienky (brutto)
35 EUR/hod.+ 16,- CHF / deň diéty netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práce s omietkou
- Vlhká omietka, podkladová omietka, biela omietka
- Miesto výkonu práce: Švajčiarsko / Zürich
- Plat: 35-37,- CHF/ hod brutto + 16,- CHF / deň diéty netto
- Z dvojice musí iba jedna osoba ovládať nemecký jazyk

- Stabilnú prácu a dlhodobú na švajčiarsku pracovnú zmluvu
- Doprava je organizovaná samostatne
- Zabezpečené ubytovanie
- Výplata je vyplácaná každý týždeň

V prípade záujmu neváhajte poslať životopis na [email protected], alebo volať na 0905367311. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Minimálne jedna osoba musí vedieť nemecky
- Mať vlastné auto
- Skúsenosti s prácou omietkara

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4385702  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 35 EUR/hod.