Manažér nákupu drevnej hmoty pre západné Slovensko - nutná skúsenosť s nákupom drevnej hmoty

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacMzda počas skúšobnej doby je 1000€ btto, po skúšobnej stúpa na 2000€ btto + atraktívne odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Manažéra nákupu so skúsenosťou z výrobnej spoločnosti.
Budete mať na starosti región západného Slovenska, t.j. Bratislavský, Nitriansky, Trenčiansky a Trnavský kraj.

Prácu budete vykonávať formou homeoffice s pravidelným cestovaním po západoslovenskom regióne.

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- nákup drevnej hmoty
- nákup energetickej štiepky a biomas
- dopytová činnosť

Aktivity v rámci Nákupnej činnosti:
- sledovanie trhu dodávateľov
- prieskum trhu dodávateľov
- sledovanie plnenia nákupného prípadu/zákazky
- informovanie interného zákazníka o stave plnenia
- vykonanie vstupnej kontroly nakupovanej píliarskej guľatiny

Aktivity v rámci Logistiky:
- nákupná činnosť
- vstupná kontrola dodávok

Spoločnosť vám ponúka:
- stabilnú a perspektívnú práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- motivačné mzdové ohodnotenie
- sociálne výhody
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- stravovanie 0,90 € /obed
- príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite svoj životopis na [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

lesnícky, alebo drevársky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

oblasť nákupu

Počet rokov praxe

5

Vhodným uchádzačom na túto pozíciu ste ak máte:
- prax v oblasti nákupu výrobnej spoločnosti
- angličtinu aspoň na úrovni B1
- pokročilú znalosť s MS Office

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4371325  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac