Можливість для людей з України

TSSR Design Engineer

EUROPERSONAL

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacUvedená nástupná mzda je minimálna, jej konečná výška bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám pri budovaní digitálnej budúcnosti!

Ako TSSR Design Engineer budeš zodpovedný za návrh, prípravu a overenie dokumentácie TSSR. Tento veľmi podrobný dokument obsahuje komplexné informácie o návrhu mobilnej lokality, vrátane mobilného rádiového zariadenia, anténneho systému, stavebných prác, napájacieho systému, trás kabeláže, zoznamu inštalačných služieb atď.

V tejto roly budeš spolupracovať s nasledovnými internými oddeleniami: elektro, prenos (MW, vlákno), stavebníctvo ako aj s externými zdrojmi informácií, napr. zákaznícke IT systémy. Ako člen medzinárodnej organizácie projektového manažmentu budete vyvíjať dokumentáciu a procesy pre rôznych zákazníkov v rýchlo sa rozvíjajúcom a vzrušujúcom prostredí dizajnu. Sľubujeme ti účasť v tíme svetovej triedy v medzinárodnom prostredí. Sme agilní, spoľahliví a tímovo orientovaní. Spolu s nami vybudujete mobilné siete novej generácie, ktoré umožnia nové a inovatívne riešenia, ktoré prispejú k lepšej spoločnosti.
Na čom sa budeš podieľať?

- analýze vstupných dokumentov (rádio, plán napájania a CW), fotografií a správe o návšteve lokality z prieskumu lokality,
- konzultácií s internými odborníkmi (CW- Civil Work, Elektro, Transmission, Solutions) počas výroby TSSR,
- návrhu a príprave TSSR (Technical Site Survey Report) – dokument technických riešení pre inštaláciu alebo návod na výmenu, ktorý zahŕňa rádiové zariadenie, anténny systém, oceľovú konštrukciu, trasy kabeláže, usporiadanie skrine, napájací zdroj (môže obsahovať niektoré výkresy AutoCad),
- výrobe kusovníka (BOM), súboru zariadení a materiálu potrebného na dokončenie rozsahu prác definovaných v TSSR,
- rozpočtovaní – špecifikácií prác zazmluvnených medzi spoločnosťou a zákazníkom podľa TSSR.

A čo bude tvojou odmenou?

- atraktívna pozícia v rýchlo rastúcom odvetví mobilných sietí,
- medzinárodné, inovatívne a profesionálne pracovné prostredie,
- možnosť pracovať s vysoko kvalifikovaným tímom telekomunikačných inžinierov,
- príležitostné cesty do Škandinávie,
- hybridný pracovný model (kombinácia kancelárie a domácej kancelárie)
…a mnoho ďalších!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie v odbore telekomunikácie,
- pracovné skúsenosti s projektovaním v oblasti telekomunikácií, mobilných sietí (projekty roll-out/swap/optimalizácia systému),
- prax v medzinárodných a škandinávskych projektoch sú výhodou (nie nutnosťou),
- znalosť AutoCad je výhodou,
dobré počítačové znalosti: MS Office, Adobe Acrobat, fotoeditory,
- plynulá angličtina - B2 a viac

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4346131  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac