Recepčný/á na riečnej výletnej lodi - trasa plavby Passau - Viedeň - Bratislava - Budapešť

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
apríl 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacod 1200€ netto + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Servisne orientovaná osoba pre našich medzinárodných hostí
- Implementácia štandardov kvality na recepcii
- Nezávislé vykonávanie všetkých recepčných prác
- Účtovníctvo v hotovosti, denné a mesačné výpisy
- Používanie hotelového programu a MS Office
- Dodržiavanie bezpečnostných noriem a právnych predpisov

Dĺžka kontraktu: sezóna cca 7 mesiacov

Obsadzujeme aj iné pozície na úseku recepcie - Služba nočnej recepcie, Hlavná recepčná...

Ubytovanie na lodi ZADARMO
Strava je ZADARMO

- Maltská pracovná zmluva na sezónu
- Možnosť medzirezortného kariérneho rastu
- "Bezplatné plavby" pre rodinných príslušníkov alebo priateľov alebo hotelových manažérov
- Bezplatné výlety
- Platená alebo neplatená dovolenka počas sezóny
- Preplatenie cestovných nákladov
- Zdravotné poistenie na palube a počas dovolenky
- Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej lodi
- Profesionálny vývoj

Informácie o výberovom konaní

- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

ŽIVOTOPIS zasielať aj s FOTOGRAFIOU !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

recepčná, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

recepcia

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky praxe na porovnateľnej pozícii
- Pokročilá písomná a hovorená nemčina (angličtina výhodou)
- Dobré IT zručnosti na úrovni ECDL
- Priateľská a na služby orientovaná osobnosť
- Vysoká schopnosť pracovať v tíme a odolnosť voči stresu

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4339453  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac