Inštalatéri / Kúrenári do Nemecka - Berlín / Dortmund ! Nemčina na úrovni - dohovoriť sa! Nástup ihneď! /nemecká prac. zmluva, ubytovanie/

Miesto práce
Nemecko
12,9 EUR/hod.Netto zárobok od 3000 €. od 12,90 € / hod. Brutto + denné diéty 55€/Netto Mzda sa vypláca 20. až 23. deň v mesiaci za uplynulý kalendárny mesiac. Zálohy vyplácané každý týždeň do výšky 300€ po odovzdaní výkazu s odpracovanými hodinami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž vodoinštalácie a ústredného kúrenia
- inštalácia medených zariadení
- oprava vodovodných zariadení
- montáž kúpeľňového vybavenia
- práca s technickými výkresmi
- montáž potrubí (pokládka, zváranie, tesnenie potrubí, montáž tlakomerov a prietokomerov plynu a vody)

Práca je na hlavný pracovný pomer - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 1 mesiac.

Pracovný čas: pracovný fond 150 hodín v mesiaci. Väčšinou sa pracuje 6 dní. Možnosť pracovať nadčasy.

Ubytovanie ZABEZPEČENÉ - hradí si ho zamestnanec.
Cena ubytovania cca 20,00 € / noc / osoba

Doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda/.

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPIS zasielať v NEMECKOM jazyku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inštalatér, kúrenár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- prax v odbore inštalatér, kúrenár
- ukončené vzdelanie v odbore - výhodou

- Nemecký jazyk – dohovoriť sa, porozumieť, pracovné výrazy...
- práca možná v skupinkách 3-5 ľudí - kde aspoň jeden sa dohovorí po nemecky
- vlastné auto je výhoda - doprava do práce individuálna

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4332960  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 12,9 EUR/hod.