Zdravotná sestra /zdr. personál do Domovov pre seniorov, zdravot. zariadení - Švajčiarsko /švajčiarska pracovná zmluva, ubytovanie/

Miesto práce
Švajčiarsko
35 - 40 EUR/hod.zdravotná sestra: 35-40 CHF/ hod Brutto / netto plat od 5000 CHF Diéty v oblasti opatrovníctva sa vo Švajčiarsku nevyplácajú. Sú interne dohodnuté. Mzda je vyplácaná každú stredu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: rôzne lokality Švajčiarska.

- práca v domovoch pre seniorov, v nemocniciach, v mobilných ošetrovacích službách

Pracovná doba je rôzna, v domovoch pre seniorov sa pracuje na 3 zmeny: ranná – poobedná - nočná

Švajčiarska pracovná zmluva na 3 mesiace, po 3.mesiaci zmluva na dobu neurčitú.

Nie je potrebné očkovanie.

Ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí mesačne cca. 800 CHF - 1200 CHF podľa vybavenia ubytovania.

Doprava do zamestnania aj do zahraničia - individuálna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zdravotný asistent

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotná sestra, zdravotnícky personál, opatrovateľka

- skúsenosti s opatrovaním seniorov
- Nemecký jazyk – úroveň B2

Pre prijatie je potrebné zaslať tieto podklady:
- štruktúrovaný životopis + fotografiu
- dokumenty o vzdelaní, najlepšie preložené do nemeckého jazyka
- certifikáty s uznaním vzdelania od Švajčiarskeho červeného kríža sú výhodou
- ak kandidát nemá uznané vzdelanie od Švajčiarskeho červeného kríža, tak sa o certifikáciu dá požiadať – stojí cca od 690CHF a vydanie trvá cca 1 mesiac
- občiansky preukaz z oboch strán
- bankovú kartu kde je uvedené číslo účtu, alebo printscreen z mobilnej aplikácie banky, kde je vidieť číslo účtu a majiteľa účtu
- ak kandidát pracoval vo Švajčiarsku, tak podklady k dôchodkovému, sociálnemu poisteniu alebo povolenie na pobyt

ŽIVOTOPIS zasielať v NEMECKOM JAZYKU !

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4324297  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 35 EUR/hod.