Можливість для людей з України

Test technik

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
Dohodou
5,9 EUR/hod.(horná hranica nástupnej mzdy nie je ohraničená a záleží od skúseností a schopností kandidáta; samozrejmosťou sú zmenové a iné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo robí taký Test technik?

• činnosti v oblasti testovacích technológií vykonáva v súlade z vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. § 22 (resp. vyššie) a internou BOZP smernicou,
• zabezpečuje a vykonáva plánované údržby testovacích zariadení podľa časového plánu a dokumentácie pre daný typ údržby a zariadenia,
• zabezpečuje opravy testovacích zariadení a riešenie testovacích problémov podľa pokynov vedúceho oddelenia resp. test lídra počas víkendov a nočných smien,
• reportuje informácie o prestojoch, poruchách a vykonávaných činnostiach,
v prípade závažných porúch informuje test lídra a vedúceho oddelenia
• podporuje iné oddelenia pri zabezpečovaní kalibračných služieb na testovacích zariadeniach,
• podporuje oddelenie testovacích inžinierov pri inštalácii testovacích zariadení, ich vylepšeniach a prerábkach,
• podporuje oddelenie testovacích inžinierov uplatňovaním nápravných opatrení v procese testovania,
• komunikuje s externými dodávateľmi technológie a náhradných dielov,
• sleduje stav a zabezpečuje náhradné diely a služby pre potreby údržieb a opráv testovacích zariadení.

Čaká ťa napríklad:

• medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie, v ktorom môžeš kariérne rásť,
• možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• nefinančné benefity, ako napríklad firemný večierok na rôzne témy,
• športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas… a iné :)

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: jedeného z najväčších poskytovateľov služieb výroby elektroniky (EMS) na svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika / Mechatronika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký by si mal byť a čo by si mal spĺňať?

• ak budeš mať vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min § 22, bude to pre teba veľké + a ak nie, poskytneme ti príležitosť ju získať u nás :)
• mal by si mať odborné znalosti z elektrotechniky a mechatroniky,
• mal by si byť schopný orientovať sa v technickej dokumentácii, v elektrotechnických schémach a technických špecifikáciách zariadení,
• mal by si mať technické myslenie,
• samostatnosť a kreativita, schopnosť analyzovať a riešiť vzniknuté problémy by mali byť tvoje druhé meno,
• ak budeš vedieť komunikovať (písomne alebo ústne) v anglickom jazyku, bude to pre teba rovnako veľkou výhodou,
• mal by si byť ochotný pracovať v 4 zmennej prevádzke.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4314603  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,9 EUR/hod.