Servis stavebných strojov a pracovných plošín pre bratislavský región

Miesto práce
Chorvátsky Grob
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 600 EUR/mesiacfixná mzda od 1600€ + pohyblivá zložka 12% mzdy, po uplynutí skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce Servisného Technika bude:

- oprava pracovných plošín a stavebných strojov
- práce na elektrických zariadeniach
- údržba a čistenie pracovných plošín a stavebných strojov
- starostlivosť o zverené základné prostriedky
- vedenie evidencie súvisiacej s prevádzkou automobilu

Pracovné miesto je k dispozícii v Chorvátskom Grobe. Servisný technik bude mať na starosti Bratislavský región.

Spoločnosť vám ponúka:
- dlhodobé stabilné a perspektívne zamestnanie
- po zapracovaní vám bude pridelené servisné auto s možnosťou začínať a končiť z domu
- pracovná doba 7:00 – 15:30
- príjemný pracovný kolektív

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je lídrom na slovenskom trhu v segmente predaja, prenájmu a servisu mobilných pracovných plošín.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, nám pošlite svoj životopis na [email protected].

Váš životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá a teda postupujúcich do ďalšieho kola výberu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Autoelektrikár, Elektrikár, Elektronik, Elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadované od vás je:
- aspoň 3 roky skúseností v prácach na elektrozariadeniach s nízkym napätím
- práca s počítačom

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4186839  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac