Elektromechanik železničných zabezpečovacích zariadení

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacMzda od 1000 EUR mes. Brutto + variabilná zložka mzdy (10 - 20% zo základnej mzdy). Výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na týždenné turnusy,
- montáž, zapájanie a servis elektrických a elektronických prvkov železničných zabezpečovacích a oznamovacích zariadení v rámci Slovenska ,
- montáž káblových systémov a ostatné práce súvisiace s montážnou činnosťou,
- práca s technickou/výkresovou dokumentáciou,
- príprava zariadení na montáž podľa technickej/výkresovej dokumentácie.

- práca v stabilnej úspešnej slovenskej spoločnosti,
- preplácané cestovné náhrady,
- zabezpečenie ubytovania,
- zabezpečené zvyšovanie kvalifikácie, školenia,
- vianočné odmeny,
- odmeny, bonusy na základe výsledkov spoločnosti,
- po zapracovaní - služobný automobil.

Svoje životopisy posielajte na emailovú adresu : [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí ako dodávateľ techniky v oblasti železničnej infraštruktúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v elektromechanickej montáži výhodou,
- elektrotechnická spôsobilosť § 21,
- vzdelanie elektrotechnického zamerania,
- základná znalosť čítania výkresovej elektrotechnickej dokumentácie,
- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť,
- logické myslenie,
- flexibilita,
- schopnosť tímovej spolupráce,

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4020081  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac