Robotik - údržbár

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacMzda od 1350 EUR/mes. Brutto + 13.plat + bonusy, príspevky a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce je v Nitre.
Na pozícii bude Vašou hlavnou náplňou práce :
• zabezpečovať správnu prevádzku robotov, výrobnej linky a ich súčastí,
• zabezpečovať preventívnu kontrolu robotov a súvisiacich zariadení,
• riešiť a odstraňovať poruchy v riadiacom programe robotov, strojov a zariadení,
• zodpovednosť za inštaláciu, nastavenie trajektórií a programovanie robotov pri rozbehu a zmene výroby,
• zodpovednosť za optimalizáciu procesu výroby,
• administratívna činnosť súvisiaca s údržbou (zápis o poruche, zber údajov k zlepšeniu procesu údržby, analýza porúch).

• Motivujúce finančné ohodnotenie,
• 13 plat,
• Mesačný výkonnostný bonus,
• Flexibilný pracovný čas,
• Príspevok na dopravu,
• Stravné vo výške 5,20€/deň,
• Príspevok do DDS ,

Ďakujeme za záujem o pozíciu Robotik - údržbár. Svoj životopis posielajte na email [email protected] Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - ideálne elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Cca 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii (údržba priemyselných robotov, výrobných liniek),
• Stredoškolské vzdelanie technického smeru,
• Elektrotechnická spôsobilosť § 21 - podmienkou,
• MS Office na pokročilej úrovni,
• Komunikatívnosť,
• Dôslednosť,
• Zodpovednosť,
• Tímový hráč.

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1500 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421908454463
E-mail: poslať životopis
ID: 4018116  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac