Účtovníčka / Účtovník do výrobnej spoločnosti v Nitre!

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je od 1200 € (v závislosti od seniority uchádzača môže byť ponúknutá vyššia nástupná mzda) + príplatky, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou na tejto pozícii bude:
- evidencia a účtovanie vystavených faktúr
- evidencia a účtovanie interných dokladov
- realizácia bankových úhrad
- účtovanie bankových výpisov, zostavovanie týždenného výkazu o platbách
- evidencia a účtovanie bankových kariet, pokladničných dokladov
- vystavovanie a účtovanie tuzemských faktúr
- mesačné a štvrťročné výkazy ŠÚ SR
- účasť pri zostavovaní daňového priznania pre daň z príjmu
- priama fakturácia dodávateľovi, vystavovanie a kontrola dodacích listov
- iné úlohy súvisiace s prácou na finančnej účtarni

Pracovná doba na tejto pozícii je od 7:00 do 15:30.

Spoločnosť vám ponúka:
- práca v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou
- každoročná valorizácia miezd
- možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore
- možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok 0,05 €)
- mesačné výkonnostné prémie (10%)
- letná a zimná odmena (13. a 14. plat)
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- benefity zo sociálneho fondu

Všetkým uchádzačom o túto pracovnú ponuku ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovaním služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od vás požadujeme:
- min. 2-3 roky skúseností na pozícii účtovník vo výrobnej spoločnosti
- pokročilá znalosť podvojného účtovníctva, znalosť príslušných účtovných predpisov
- pokročilá znalosť práce s PC (Word, Excel)
- skúsenosti s prácou v SAP veľkou výhodou
- komunikatívna úroveň nemeckého príp. anglického jazyka
- precíznosť, timemanažment
- orientácia na detail, analytické myslenie
- ochota vzdelávať sa a profesionálne rásť

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1500 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava
ID: 3993239  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac