Zvárač v Českej republike

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Juhočeský kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 250 Kč/hod.mzda 250,- Kč/hod, nad 200 odpracovaných hodín 270,- Kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je vykonávaná v trojzmennej prevádzke (8-hod. režim)

Zvárač MIG/MAG (CO2) železo alebo hliník:
- nutná predošlá prax 1- 2 roky + platné zváracie oprávnenie/preukaz EN 131 alebo EN 135.
- (miesto výkonu práce Strakonice alebo Blatná).
- zváračské práce podľa výkresovej dokumentácie,
- zváranie komponentov pre automobilový priemysel.

Zvárač TIG hliník:
- nutná predošlá prax 1- 2 roky + platné zváracie oprávnenie/preukaz EN 141.
- (miesto výkonu práce Strakonice alebo Blatná)

- možnosť využitia týždenných záloh,
- ubytovanie hradené zamestnávateľom (strakonice),
- poplatok za ubytovanie v Blatnej - 1000kč/mesiac,
- príspevok na bývanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač

Počet rokov praxe

1

- technické vzdelanie ,
- podmienkou platný zváračský preukaz,
- schopnosť čítania technickej dokumentácie,
- manuálna zručnosť,
- pozitívny prístup k práci,
- samostatnosť,
- zodpovednosť

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3990608  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 250 Kč/hod.