Skladový pracovník bez potreby oprávnenia na VZV - Nové Mesto nad Váhom / Nástup možný hneď!

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
836 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda - 836€/ brutto + mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% z vyššie uvedenej mzdy. Bonus odráža dochádzku zamestnanca (kráti sa za PN, OČR, a pod) a hodnotenie majstra, ktorý hodnotí každého osobitne podľa 3 kritérií – aktivita, kvalita práce a prístup k práci. + • Nočný príplatok 1,333 €/ hod. brutto • Príplatok za sobotu 1,667€ / hod. brutto • Príplatok za nedeľu 3,333€/ hod. brutto • Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy • Štátny sviatok +100% z priemernej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník skladu / operátor logistiky bez nutnosti VZV oprávnenia:

Náplň práce:
Ručné zásobovanie výrobnej linky materiálom v požadovanom množstve a čase. (nie je nutné VZV oprávnenie)

3 pracovné zmeny – ranná, nočná, poobedná. Zmeny sú klasicky 7,5 hodinové + prestávka v trvaní pol hodiny

Stravovanie - zabezpečené v závodnej jedálni v priestoroch firmy. Jedlo sa vydáva len počas rannej a poobednej zmeny.
Za nočné alebo odpracovanú sobotu/nedeľu poskytujeme stravný lístok v hodnote 3,83 €. Stravovanie hradené v plnej výške, zamestnanci neplatia nič.

Zmluvná doprava – autobusovú dopravu z 2 smerov – Trenčín a Piešťany. Cena dopravy je 0,50 €/ 1 jazda. /zrážkou zo mzdy/

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke :

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502

ZMLUVNÁ DOPRAVA zo smerov TRENČÍN, PIEŠŤANY

týždenné zálohy,
bezúročné mikropôžičky,
bezplatné právne poradenstvo

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- príjemné a čisté pracovné prostredie
- množstvo zamestnaneckých benefitov
- stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- motivujúci systém odmeňovania
- zabezpečená autobusová doprava z Trenčína a z Piešťan
- ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 346 divíziami a 92 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 28 krajinách. Zamestnávame viac ako 166 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Fyzická zdatnosť
Spôsobilosť pre prácu v 3-zmennej prevádzke

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3982748  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 836 EUR/mesiac