Logistický pracovník/pracovníčka bez nutnosti VZV oprávnenia (stravné, týždenné zálohy,ubytovanie). Nástup hneď!

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Od 848 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): MANIPULANT: 848€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) Priemerná brutto mzda - 1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

V prípade Vášho záujmu Vás vieme vyškoliť aj na jednoduchšie logistické vozíky - zvládajú školenie aj ľudia, ktorí nemajú prax, záleží na šikovnosti.

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke/termínom:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Práca v 3 zmennej prevádzke:
Pon - Pia - ranná, poobedná, nočná
8 hodinový pracovný čas

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky 3,83€
- UBYTOVANIE - ZDARMA
- možnosť záloh - každý týždeň
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre medzinárodnú logistickú spoločnosť v Bratislave.
Rozširujeme tím skladových pracovníkov - manipulantov, pickerov, vodičov CXT aj vodičov VZV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3972020  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 848 EUR/mesiac