Hľadáme šikovných manipulantov / skladníkov do logistickej spoločnosti v Bratislave (vhodné aj pre ženy) - pohovory každý týždeň - ubytovanie zadarmo

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
IHNEĎ
848 EUR/mesiaczáklad - 848,-€ + príplatky • osobné ohodnotenie 0 - 20 % zo základnej mzdy brutto • príplatok za prácu nadčas - 25% z priemernej mzdy, • príplatok za prácu vo sviatok -100% z priemernej mzdy • nočný príplatok – 1,333 €/ hodina • poobedný príplatok – 0,40 € / hodina • príplatok za prácu v sobotu – 1,667 €/ hodina • príplatok za prácu v nedeľu – 3,333 €/ hodina • dochádzkový bonus - 50,-€ brutto / mesačne • dochádzkový bonus 30,-€ brutto / rok • Ubytovanie - ZDARMA, platí sa iba poplatok mestu 1,70€ / noc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru

video k pracovnej pozícii:

Práca v 3 - zmennej prevádzke /8h/

*zaškolenie,
*ubytovanie (ubytovňa),
*stravné lístky,
*pracovný odev a obuv,
*týždenné zálohy,
*UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu 1,70,- E/noc/..
*bezúročné mikropôžičky,
*bezplatné právne poradenstvo...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická spoločnosť zabezpečujúca logistické služby v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

zodpovednosť
samostatnosť
fyzická zdatnosť
dobrý zdravotný stav

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3964124  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 848 EUR/mesiac