Prijmeme skladových pracovníkov - bez VZV aj vodičov VZV. Náborový Bonus 100€! Aj ubytovanie, stravné,zálohy!

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves, Bratislava-Devínska Nová Ves-Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 848 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): MANIPULANT: 848€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) VODIČ VZV/CXT: 920,-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) Týždňové zálohy zo mzdy - po 1. odpracovanom týždni.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- SKLADNÍK BEZ NUTNOSTI VZV oprávnenia/ MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

- VODIČ VZV, VODIČ CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod.zmeny

Iné výhody

Zabezpečené:

zaškolenie, ubytovanie (ubytovňa), stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/, Bezplatné právne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive logistika (sklad) najväčšej automobilovej spoločnosti na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spôsobilosť pracovať v 3-zmennej prevádzke - 8 hod. režim
100%-ný zdravotný stav
Práca so skenerom
Skúsenosť s prácou v sklade, v logistike výhodou.

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1500 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: poslať životopis
ID: 3943256  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 848 EUR/mesiac