Operátor/operátorka výroby v naväčšej automobilke na Slovensku, nástup ihneď

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 941 EUR/mesiac• Základná mzda 941€/ od 1.9.2020 981€/+ príplatky • osobné ohodnotenie vo výške 0 až 20% zo základnej tarify • skupinové ohodnotenie vo výške 0 až 10% zo základnej tarify od 1. ucelené mesiaca • príplatky sa popoludňajšiu a nočnu zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor montážnej linky sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.

- práca na pracovnú zmluvu a to bez skúšobnej doby !!!
- výplata vždy presne a načas
- týždenné zálohy
- zaškolenie do pracovného procesu
- ubytovanie zabezpečené v plne zariadených izbách
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- stále prístupný koordinátor s ochotou poradenstva a pomoci
- neodoprená možnosť kariérneho rastu
- bezplatné právne poradenstvo
- práca na dlhodobú spoluprácu
eváhajte a odporučte svojho známeho/známu

Informácie o výberovom konaní

Doprava zabezpečená za úhradu:
Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany, Gbely, Smolinské, Šaštín-Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikulas, Plav. Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Trnava, Modranka, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Báhoň, Kaplná, Blatné,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca je pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota manuálne pracovať
- Ochota učiť sa novým veciam
- Odolnosť voči stresu
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav

- strava a ubytovanie ZABEZPEČENÉ

Každý kandidát musí prejsť vstupným testom

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3929859  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 941 EUR/mesiac