Operátor v Nitre so skúsenosťou vo výrobe - okamžitý nástup! Doprava+ubytovanie zabezpečené

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiacpriemerný zárobok až do výšky 1100 € (tarifná hrubá mzda 850 € + mesačný bonus 0-15% + 13. plat + príspevok na dopravu 20 €), atraktívne benefity a sociálny program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozície v prevádzkach karosárne, lakovne, montáže a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov.

Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Radi vás všetko naučíme! V našej Tréningovej akadémii spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Obsadzované pozície výrobnej prevádzky: montáž, karosáreň, lakovňa
- práca na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.

Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

• Autobusová doprava, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí. Ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 20 EUR mesačne.
• Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí, kde sa o našich zamestnancov staráme.. Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia na letné aj zimné mesiace je samozrejmosťou.
• Váš rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu.
• Príplatky za nadčasy alebo za prácu cez víkend

Informácie o výberovom konaní

Práca je na 2 zmeny:
- ranná, popoľudňajšia zmena
- pracuje sa v 8 hodinovom pracovnom režime od pondelka do piatku
- prípadné nadčasy sú riadne preplatené a ohodnotené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je spoločnosť, ktorá je najväčším automobilovým výrobcom vo Veľkej Británii, prináša technické inovácie a používa najmodernejšie technológie na výrobu jedných z najžiadanejších luxusných vozidiel na svete.

Spoločnosť obsadzuje pracovné miesta v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava, Logistika

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3791237  Dátum zverejnenia: 19.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiacpriemerný zárobok až do výšky 1100 € (tarifná hrubá mzda 850 € + mesačný bonus 0-15% + 13. plat + príspevok na dopravu 20 €), atraktívne benefity a sociálny program