Obsluha na čerpacej stanici, Veľký Krtíš

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Termín nástupu
09.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha zákazníkov čerpacej stanice
• aktívny predaj
• komunikácia so zákazníkmi
• práca s hotovosťou
• práca s registračnou pokladňou
• administratívne činnosti v súvislosti s prevádzkou čerpacej stanice
• čistenie a údržba čerpacej stanice

Prácu v príjemnom kolektíve
Stály príjem,
Zamestnanecké benefity,
Zázemie silnej slovenskej firmy,
Získanie cenných skúseností a praxe,
Možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti,
Školenia hradené zamestnávateľom,
Dobré pracovné ohodnotenie závislé od výkonu.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky.
Za porozumenie vopred ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

sieť čerpacích staníc OLIVA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Skúsenosti s prácou s hotovosťou,
Znalosť práce s PC,
Príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť,
Spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť,
Odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita,
Ochota učiť sa a získavať nové poznatky,
Čistý register trestov,
Dobrý zdravotný stav.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3549724  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700