Lektor, školiteľ, vodičov vysokozdvižných vozíkov /VZV/

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 5,00€ / hod - /odmena závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- školenie / výučba ľudí - obsluha motorových vozíkov / VZV/
- oboznámenie školených pracovníkov so základnými znalosťami z oblasti BOZP, technologickými požiadavkami, prevádzkovými schopnosťami - zariadení VZV a pripraviť ich na úspešné absolvovanie overenia odbornej spôsobilosti
- implementácia jednotlivých právnych predpisov do výučbového procesu
- zabezpečovanie a sledovanie priebehu jednotlivých kurzov a ich evidencia v informačnom systéme
- vykonávanie administratívnych úkonov a iných činnosti podľa pokynov nadriadeného
- reporting
- miesto výkonu práce - Bratislava a Trnava

- stabilná a rastúca spoločnosť,
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné MIKROpôžičky
- príjemný pracovný kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná a personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Aktívny vodič na VZV, prax minimálne 2 roky
- lektorské, učiteľské schopnosti
- Komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
- Schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
- Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
- Dobrá seba-organizácia
- Flexibilita
- Administratíva a reporting
- znalosť srbského, ukrajinského jazyka - výhoda

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3457203  Dátum zverejnenia: 25.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5,00€ / hod - /odmena závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/