Operátor výroby v Nošovicích

  • Místo práce: Nošovice, Nošovice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné kolegy a kolegyně do automobilového průmyslu v Nošovicích.
Náplň práce:
výroba a kompletace jednotlivých částí vozů (přední, zadní náprava, kokpit, airbag a brzdná zařízení)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nabízíme:
Mzdu 21 000 – 25 000 Kč
Práce na HPP
Zajímavá a zodpovědná práce v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
Práce s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí
Zaměstnanecké výhody (stravenky, 13. a 14. plat, další..)

Požadujeme:
Spolehlivost
Dobrá fyzická zdatnost
Zručnost a flexibilitu
Ochota pracovat na směny

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Informace o náboru

Více informací získáte na naší bezplatné lince +420 800 998 844 nebo na tel. čísle +420 732 445 842

Adresa společnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA a.s
Nádražní 344/23
15000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Michaela Lehnertová
Tel.: +420800732445842
E-mail: poslat životopis
ID: 3419824   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   21000 - 25000