Projektový manažer vývojové elektroniky

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se osamostatnit? Poznat nové přátelé? Vydělat si peníze a užít si nové město? Chceš se spolupodílet na vývoji a výrobě technologické špičky v oblasti světlometů? Pak se neváhej ozvat naší sympatické asistentce a dozvědět se více!

Náplň práce:
koordinovat vývojáře elektroniky, mechanické designery a optiky v rámci mezinárodních týmů
koordinovat dodavatele
vytvářet a zajišťovat dodržování časového plánu
úzce spolupracovat s vedoucími projektu daného světlometu, odděleními kvality a nákupu
zodpovídat za dodržení rozpočtu na vývoj i výrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
možnost využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci, 13. mzdu
podporu při relokaci
dotované závodní stravování
5 týdnů dovolené
možnost využití pružné pracovní doby
preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
příplatek na zdraví a dojíždění
penzijní připojištění
náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč vyplácený dle interních pravidel
náborová prémie ve výši 70 000 Kč po odpracování 18ti měsíců
interní systém benefitů formou cafeterie
zajištění hlídání dětí externí formou
volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
bezplatné odborné vzdělávání včetně podpory jazykového vzdělávání
přátelské a neformální pracovní prostředí

Informace o náboru

Místo výkonu práce : Jihlava
Více informací získáte na naší bezplatné lince +420 800 998 844 nebo na tel. čísle +420 732 455 842

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika
zkušenosti s vedením projektu/ týmu
zkušenosti s výrobním procesem elektroniky výhodou
aktivní znalost AJ slovem i písmem (NJ výhodou)/ FJ vítána
připravenost převzít odpovědnost
komunikativnost – schopnost týmové práce
odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup a kolegiálnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3397814  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 35 000 Kč