Práca v sklade s ručným skenerom picking+ LOP na zmeny s nástupom ihneď 10.9.2020/doprava z okolia zdarma, ubytovanie zdarma/

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
4,72 EUR/hod.Mzda Príjem pozostáva z nasledovných zložiek: • Základná hodinová mzda - 4,72€/hod brutto / 770€/mesiac brutto bez príplatkov • mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% • Nočný príplatok 1,333 €/ hod. • Príplatok za sobotu 1,667€ / hod. • Príplatok za nedeľu 3,333€/ hod. • Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy • Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy Variabilná zložka mzdy: - mesačný Výkonnostný bonus - do výšky 10% - Nadčasový Bonus Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Picking, práca s ručným skenerom, NZV - práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu, objednanie a prísun materiálu, štítkovanie, prebaľovanie , odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite.
Zamestnanci majú možnosť pracovať aj nadčas.
Pracuje sa v trojzmennej prevádzke - týždeň, R, P, N

- zaškolenie
- ubytovanie ZDARMA
- stravné lístky plne hradené zamestnavateľom
- týždenné zálohy
- možnosť nadčasov
- práca na 8 hodinové zmeny
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo
- možnosť stať sa "kmeňovým" zamestnancom

Doprava ZDRARMA Z okolia:
Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo, Galanta, Gáň - Selice, Trnovec nad Váhom, Šaľa-Veča, Šaľa, Kráľová n/Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa, Gáň - Horný Čepeň, Sredný Čepeň, Šintava, Šoporňa, Pata, Gáň - Veľké Úľany, Sládkovičovo, Malá Mača, Veľká Mača, Sereď, Dolná Streda, Váhovce, Gáň

Životopis môžete zaslať na [email protected], prípadne môžete kontaktovať telefonicky zodpovednú osobu za výberový proces : Križovenská 0948002048 resp. linka 800500002

Zamestnajte sa cez nás !
Nájdeme Vám vhodnú prácu a zabezpečíme Vám každodennú starostlivosť koordinátorom!
O všetko sa postaráme za Vás. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre klienta s dlhodobou tradíciou pôsobnosti na území SR.
Spoločnosť poskytuje široký rozsah profesijných príležitostí na rôznych úrovniach na celom svete. Pôsobí vo viac ako 220 krajinách a teritóriách na celom svete.
Ako zamestnanec budete mať možnosť rozvíjať sa osobnostne i profesionálne prostredníctvom úspešnej tímovej práce.
Prijímame aj skladníkov/operátorov logistiky!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- práca vhodná pre mužov i ženy
- mzda vždy načas 20. teho na účte
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.
Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava-Ružinov
ID: 3386857  Dátum zverejnenia: 14.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,72 EUR/hod.