Práca, ktorá ťa posunie stále ďalej -Operátor/ka výroby -nástup ihneď

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 1050€ /s príplatkami/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Trnava -Zavar

Montážny pracovník sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.

- pracovník montážnej linky - montuje káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov
- pracovník v lakovni utesňuje, upravuje povrch, brúsi, pulíruje karosérie áut
- pracovník v karosárni nakladá diely do nakladacích okien, zvára a brúsi povrchy dielov
- pracovné pozície sú vzájomne kumulovateľné

POZOR-BONUS za odporúčanie známeho 50 EUR!!!
- pracovné zaradenie aj pre ženy
- Zamestnáme uchádzačov z celého Slovenska a EU
Stretneme sa na JOB EXPO NITRA 2018 - pavilón M2 stánok 114 v dňoch 26 a 27.04.2018

- pracovná zmluva
- práca v 2, 3- zmennej prevádzke/8h/
- zaškolenie
- ubytovanie /aj zamestnanec sa podieľa na úhrade/
- stravné, pracovný odev a obuv
- stravovanie v jedálni počas zmeny
- týždenné zálohy
- osobné + skupinové ohodnotenie
- BONUS za odporúčanie známeho 50 EUR
- celodenná starostlivosť koordinátora
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo
- možnosť stať sa "kmeňovým" zamestnancom

Životopis môžete zaslať na [email protected], prípadne môžete kontaktovať telefonicky zodpovednú osobu za výberový proces: Eva Križovenská
0800500002 resp. 0948002048

Zamestnajte sa cez nás !
Nájdeme Vám vhodnú prácu a zabezpečíme Vám každodennú starostlivosť koordinátorom.
O všetko sa postaráme za Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodného automobilového producenta, s významným postavením v automobilovom priemysle na Slovensku a vyznačuje sa stabilitou a istotou pre svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- práca vhodnejšia pre MUŽOV/aj pre ženy sú otvorené pozície/
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3360075  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1050€ /s príplatkami/