Montážny pracovník / pracovníčka v automobilovom priemysle - Bratislava , s nástupom ihneď

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 788,61 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Bratislava , Lozorno
Ponúkaný plat (brutto): od 766,81 -920,-€ /podľa pozície/ + príplatky + hodnotenia (osobné ohodnotenie 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priemernej mzdy, príplatok - noc 1,333€/ hod., poobedná 0,30€/ hod. príplatky sa sobotu a nedeľu,
Lozorno -
výroba interiérových častí auta, palubné dosky, tapacir na dvere... laminácia kožených dielov
- kontrola kvality vyrábaných dielov
pracovná zmluva doba určita-1 rok /bez skúšobnej doby/
- práca v 3 a 4 zmennej prevádzke/8h/
Logistika :
Náplň (druh) práce
Pre medzinárodnú spoločnosť, lídra v oblasti logistiky, hľadáme šikovných a zodpovedných vodičov VZV. Miesto výkonu práce je areál Volkswagen Bratislava. Hlavnou náplňou práce je skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky.
ideo k pracovnej pozícii:
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
ZÁROVEŇ VOĽNÉ MIESTA AJ PRE MANIPULANTOV/KY

- pracovná zmluva
- práca v 2, 3- zmennej prevádzke/8h/
- zaškolenie
- ubytovanie /aj zamestnanec sa podieľa na úhrade/
- pracovný odev a obuv zabezpečená
- stravne lístky hodnota 3,83€
- týždenné zálohy
- možnosť rastu do vyšších platových tried
- osobné + skupinové ohodnotenie
- celodenná starostlivosť koordinátora
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo
- možnosť stať sa "kmeňovým" zamestnancom

Životopis môžete zaslať na [email protected], prípadne môžete kontaktovať telefonicky zodpovednú osobu na bezplatnej bezplatná linke 0800 500 002.

Zamestnajte sa cez nás !
Nájdeme Vám vhodnú prácu a zabezpečíme Vám každodennú starostlivosť koordinátorom.
O všetko sa postaráme za Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodného automobilového producenta, s významným postavením v automobilovom priemysle na Slovensku a vyznačuje sa stabilitou a istotou pre svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- práca vhodnejšia pre MUŽOV /ale aj ženy/
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3359629  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 788,61 EUR/mesiac