Kvalitář pro nové projekty + náborový příspěvek 20 tis. Kč

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v mezinárodním týmu, cestování, samostatné plánování času a úkolů a k tomu tým kolegů, se kterými budete společně diskutovat řešení kvalitativních problémů na těch nejnovějších projektech a technologiích! Přihlaste se, rádi se s Vámi potkáme a řekneme Vám víc!

NA PŘIDĚLENÝCH PROJEKTECH BUDETE MÍT NA STAROSTI:
Analýzy kvalitativních problémů
Uvolnění změn na výrobku či procesu v před sériové výrobě
Vedení evidence kvality dílců (moduly) a zavádění nápravných opatření v rámci projektu
Hledání nedostatků v kvalitě, jejich předcházení a odstraňování
Podíl na dosahování těch nejlepších možných výsledků u nových projektů před jejich zavedením do sériové výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABIZÍME:
Mzdu dle vašich zkušeností a schopností
13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu)
Náborový příspěvek 20 000 Kč
příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
příplatek na dopravu ve výši 1000 Kč
5 týdnů dovolené
dotované závodní stravování (oběd za 14 Kč nebo 23 Kč, dle výběru)
podpora při relokaci (finanční balíček nebo zajištění bytu v Jihlavě)
bezplatné firemní vzdělávání
po roce pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění
Cafeterie (odměny za proaktivní přístup – Kaizeny)
slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení, vstupenky do kina, divadla a na nejrůznější akce během celého roku, sportovní aktivity, masáže a jiné, dle aktuální nabídky
preventivní lékařskou péči
firemní akce
možnost využití příspěvku AL na hlídání dětí v Hlídacím centru Tetičky a chůvičky
ALE HLAVNĚ možnost cestovat, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnosti ještě nezná, v týmu lidí, kteří táhnou za jeden provaz

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Jihlava – Pávov

Zjistěte více na bezplatné tel. lince +420 800 998 844 nebo na tel. čísle +420 732 445 842

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Žádosti o zaměstnání zasílejte se životopisem v ČJ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
Velmi dobrou znalost angličtiny nebo alespoň němčiny (schopnost bezproblémové komunikace)
Technické myšlení, logické uvažování
Znalost nástrojů kvality nebo zkušenosti z oblasti kvality velkou výhodou, ne podmínkou
Aktivní přístup k hledání a řešení problémů
Snaha vždy hledat zlepšení a nové cesty
Týmovost, férové jednání, dodržování termínů, ochota pomoci ostatním, komunikativnost
Flexibilita (schopnost přepínat mezi projekty a držet si přehled ve větším množství operativních úkolů)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3356906  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 20 000 Kč