Operátor výroby / montážny pracovník Lozorno NÁSTUP do práce 13.12.2017

  • Miesto práce: Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): 650 EUR/mesiac, 0 - 300 € prémia + príplatky (popoludnie, noc, nadčas,sviatok, ...
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá a finančne dobre platená práca
- od 650€/ brutto/ mesiac + osobné hodnotenie (0-300€)+ príplatky (popoludnie, noc, nadčas, sobota, nedeľa, sviatok)
- pracovník zabezpečuje laminovanie a poťahovanie plastových výrobkov
- čistá mzda sa pohybuje od 630€ mesačne
- záloha po 3 odpracovaných dňoch
-Šička mzda od 690€/brutto+ osobné hodnotenie 0-300€ + príplatky (popoludnie, noc, nadčas, sobota, nedeľa, sviatok)

Iné výhody

- Pracovná zmluva ihneď po pracovnom pohovore
- Výplata mzdy k 15. dňu po skončení mesiaca
- Záloha po odpracovaní 1. týždňa
- Stravný lístok v hodnote 3,38€
- Ubytovanie ZDARMA
- Doprava do zamestnania
- Oblečenie ZDARMA
- Celodenná starostlivosť koordinátorom
- Bezplatná právna pomoc

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

medzinárodná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- zodpovedný prístup k práci
- ochota manuálne pracovať
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle vítaná
- termín nástupu IHNEĎ, po pohovore

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, prosím kontaktujte:

Bezplatná linka 0800 500 002

BRATISLAVA 0948 002 048 nabor@e-personal.eu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.1.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: poslať životopis
ID: 3263044   Dátum zverejnenia: 7.12.2017