Projektový manažér - manažér pre operatívu

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 70, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektový manažment (dodržiavanie plánov a termínov, smerníc, budgetu a reporting ohľadom projektov)
- tvorba reportov, ich distribúcia a vyhodnocovanie
- zabezpečovanie centrálneho vykazovania
- budovanie a udržiavanie vzťahov s internými zamestnancami
- plnenie ad hoc úloh
- zodpovednosť za zverenú časť procesov, dodržanie plánov a termínov
- zabezpečovanie komunikácie naprieč spoločnosťou
- spracovanie údajov a nahrávanie do informačného systému
- teamová spolupráca
- samostatnosť a iniciatívnosť
- práca so sociálnymi sieťami

- stabilná spoločnosť
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné MIKROpôžičky
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú - 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

personálna a pracovná agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vysoká zodpovednosť k práci
- flexibilita, orientácia na zákazníka
- ochota učiť sa nové veci
- chuť pracovať s vysokým pracovným nasadením
- teamová práca
- rozhodovanie
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- PRACOVNE SKÚSENOSTI min. 2 roky v personálnej agentúre - výhoda

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3261349  Dátum zverejnenia: 5.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou