Obsluha balení páskování + VZV, ubytování zdarma + náborový příspěvek ve výši 10 tis. Kč

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Místo práce
Okres Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 25000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluhuje páskovací zařízení
- dodržuje vnitřní předpisy a postupy při balení hotového výrobku
- dodržuje předpisy a bezpečnost práce dané výrobcem
- dodržuje vnitřní předpis provozu firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP
- náborový příspěvek pro nové zaměstnance ve výši 10 tis. Kč
- ubytování zdarma
- Podpora profesního vzdělávání a možnost zvýšení kvalifikace
- Další zaměstnanecké benefity – dotované stravování, zdravotní dovolená, slevy na výrobky

Informace o náboru

V případě zájmu kontaktujte naší bezplatnou linku +420 800 99 88 44 nebo zašlete svůj životopis na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

- ochota pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost
- průkaz řidiče VZV

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3250563  Dátum zverejnenia: 27.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 25000 Kč