Montážní pracovník s ubytováním Zdarma + nástupní bonus 7.500 Kč

  • Místo práce: Jihlava, Okres Jihlava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 30000
  • Termín nástupu: dle dohody
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete dobrý plat za svou práci,hodil by se Vám náborový příspěvek ve výší 7500,–,spolu s ubytováním zdarma? K tomu vše v přátelském prostředí? Staňte se naším dalším spokojeným zaměstnancem!

Náplň práce:
Výroba a kompletace světlometů (vhodné pro muže i ženy), práce na lince.

Požadujeme:
-Praxi ve výrobním podniku (nejlépe automotive)
-Spolehlivost
-Manuální zručnost
-Výpis z rejstříku trestů
-Výpis ze zdravotní dokumentace
-Dobrý zrak (brýle nemusí být překážkou)
Zjistěte více na telefonním čísle +420 732 445 842 nebo na bezplatné tel. lince +420 800 998 844

Jiné výhody

-Mzdu 22 000 – 30 000 Kč (13 a 14 plat)
-Náborový příspěvek 7 500 Kč
-Ubytování zdarma
-25 dní dovolené
-Dotované závodní stravování (noční jídlo zdarma)
-Práce v čistém a bezprašném prostředí
-Pracovní oblečení zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA a.s
Nádražní 344/23
15000 Praha
ID: 3228486   Dátum zverejnenia: 7.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22 000 - 30000