Technik preventívnej údržby - Bratislava

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): od 850,-€ a 1 050,-€ po zaučení (po 3. mesiaci) + príplatky (nadčas 25% z priemernej mzdy, príplatok - noc 0,50€/hod, št, sviatok 50% z priemernej mzdy)
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: BRATISLAVA - Devínska Nová Ves /areál Volkswagenu/

Ponúkaný plat (brutto): od 850,-€ a 1 050,-€ po zaučení (po 3. mesiaci) + príplatky (nadčas 25% z priemernej mzdy, príplatok - noc 0,5€/hod, št. sviatok 50% z priemernej mzdy)

Náplň práce:
- servis a dohľad nad automatickými dopravnými zariadeniami /malé ťahače, ktoré sa pohybujú po magnetickej páske a zásobujú výrobnú linku/
- implementácia zariadení u zákazníka
- riešenie prevádzkových problémov a odstraňovanie závad

Práca v 4-zmennej prevádzke - 12 hod. /2x ranná, 2x nočná, 4 dni voľno/

POŽIADAVKY:
- vek 18-40 r.,
- bezúhonnosť,
- fyzická zdatnosť,
- prax na obdobnej pozícii vítaná - nie však podmienka,
- stredoškolské vzdelanie s maturitou / vyššie odborné vzdelanie, ideálne s §21, §22 alebo §23 - NIE JE TO PODMIENKA!!!

Iné výhody

- pracovná zmluva
- zaškolenie
- možnosť ubytovania
- stravné, pracovný odev a obuv
- stravovanie v jedálni počas zmeny
- týždenné zálohy
- celodenná starostlivosť koordinátora
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo
- možnosť stať sa "kmeňovým" zamestnancom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre klienta, ktorý sa vyznačuje jedinečným logistickým riešením u renomovaného zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Životopis môžete zaslať na trebisov@e-personal.eu, prípadne môžete kontaktovať telefonicky zodpovednú osobu za výberový proces: Mgr. Martina Šipošová, 0917 839 697 alebo bezplatná linka 0800 500 520.

www.e-personal.eu

Zamestnajte sa cez nás !
Nájdeme Vám vhodnú prácu a zabezpečíme Vám každodennú starostlivosť koordinátorom.
O všetko sa postaráme za Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.10.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Šípošová
Tel.: +421 917 839 697
E-mail: poslať životopis
ID: 3185937   Dátum zverejnenia: 12.9.2017