Asistent/ka predaja v Party Fiesta SG Cubicon

European Trading Company s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 24, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.Brutto mzda pri odpracovaní 168h mesačne (z toho dva víkendy): 969 EUR plus odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové kolegyne/kolegov do predajne PARTY FIESTA v Shopping Galéria CUBICON v Mlynskej doline s nástupom ihneď.

Náplňou práce je obsluha zákazníkov, poradenstvo zákazníkom, fúkanie balónov, práca s pokladňou, starostlivosť o vystavenie tovaru a vzhľad predajne.

Pracuje sa krátky / dlhý týždeň, pracovná doba 9:30 - 20:00, prípadne podľa dohody.

možnosť kariérneho rastu, vlastného rozvoja
bonusy podľa výšky tržieb
stravovacia karta s výhodami
práca na dlhý/krátky týždeň, prípadne podľa vzájomnej dohody
plné rešpektovanie slobodnej voľby jednotlivca (aktuálne i vo vzťahu k ne/očkovaniu, prípadne ne/noseniu rúška)
iné benefity podľa aktuálnej ponuky zamestnávateľa

Do predajne PARTY FIESTA Cubicon hľadáme asistenta/asistentku predaja s nástupom IHNEĎ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Skupina European Trading Company je retailová spoločnosť, ktorá na Slovensku a v Čechách riadi sieť vlastných značiek a zároveň je vlastníkom licencií rôznych zahraničných značiek, spomenieme Primigi, Morgan, Cosmoparis, Yamamay, Durance, Inglot, Partyfiesta a iné.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4472832  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.