Asistentka predaja PARTY FIESTA v SG CUBICON

European Trading Company s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 24, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.plus zákonné príplatky za prácu v sobotu a nedeľu, % odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne Party Fiesta v OC Cubicon, hľadáme posilu do tímu. Skúsenosti s predajom sú vítané.

Náplň práce:
Obsluha zákazníkov, práca s pokladňou, starostlivosť o predajňu, starostlivosť o dekoráciu predajne, fúkanie balónov.

možnosť kariérneho rastu, vlastného rozvoja; príjemné pracovné prostredie
stravovacia karta
iné výhody podľa aktuálnej ponuky zamestnávateľa

Do obchodu s party doplnkami a balónmi hľadáme asistentku predaja s príjemným, milým vystupovaním, uvítame samozrejme aj muža.

Ak si milá, ochotná, poriadkumilovná a zodpovedná, hľadáme Teba!

Naša spoločnosť Ti okrem iného ponúka aj možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina European Trading Company je retailová spoločnosť, ktorá na Slovensku a v Čechách riadi sieť vlastných značiek a zároveň je vlastníkom licencií rôznych zahraničných značiek, spomenieme Primigi, Morgan, Cosmoparis, Yamamay, Durance, Inglot, Partyfiesta a iné.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3918895  Dátum zverejnenia: 19.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.