Sales manager

European Fruit Group, s.r.o.

Miesto práce
956 03 Horné Štitáre, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna komunikácia s klientmi a dodávateľmi, vyhľadávanie resp. oslovenie nových klientov. Vedenie kompletnej dokumentácie objednávok, spolupráca s administratívnym oddelením, okrajovo logistika. Pre pozíciu je nevyhnutná aj znalosť talianskeho a anglického jazyka na dobrej úrovni, nakoľko veľká časť dodávateľov a odberateľov je zo zahraničia.

Zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti, práca v príjemnom kolektíve, adekvátne ohodnotenie s možnosťou profesijného rastu, bonusové ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Časová flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom, schopnosť rýchleho riešenia problémov, komunikatívnosť. Aktívna znalosť talianskeho jazyka je podmienkou.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním, spracovaním, predajom rôznych druhov čerstvého ovocia a zeleniny. Na Slovensku pôsobíme od roku 2007.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šustekova 51
851 04 Bratislava
ID: 2113292   Dátum zverejnenia: 30.11.2017