Sales manager

European Fruit Group, s.r.o.

Miesto práce
956 03 Horné Štitáre, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna komunikácia s klientmi a dodávateľmi, vyhľadávanie resp. oslovenie nových klientov. Vedenie kompletnej dokumentácie objednávok, spolupráca s administratívnym oddelením, okrajovo logistika. Pre pozíciu je nevyhnutná aj znalosť talianskeho a anglického jazyka na dobrej úrovni, nakoľko veľká časť dodávateľov a odberateľov je zo zahraničia.

Zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti, práca v príjemnom kolektíve, adekvátne ohodnotenie s možnosťou profesijného rastu, bonusové ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.1.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Časová flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom, schopnosť rýchleho riešenia problémov, komunikatívnosť. Aktívna znalosť talianskeho jazyka je podmienkou.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním, predajom a nákupom rôznych druhov čerstvého ovocia a zeleniny. Na Slovensku pôsobíme od roku 2007.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šustekova 51
851 04 Bratislava

Kontakt

ID: 2113292   Dátum zverejnenia: 30.11.2017