Telefonický operátor - predajca so skúsenosťami (český jazyk)

EUROPEAN EDUCATION AGENCY

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
750 - 1 250 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda za každú odpracovanú hodinu + vysoké provízie z predaja (šanca na zdvojnásobenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

European Education Agency je poľská spoločnosť, ktorá pomáha klientom učiť sa cudzie
jazyky v Poľsku,Českej Republike, Slovensku a Maďarsku. Sídlime v dynamickom meste Varšava.
U nás budete mať príležitosť rozvíjať svoje obchodné a jazykové zručnosti a pracovať v medzinárodnom prostredí. Ponúkame flexibilné formy a miesta spolupráce. Naša spoločnosť sídli vo Varšave, ale môžete sa k nám pripojiť z pohodlia domova!

Popis pracovnej ponuky:
● Telefonický predaj produktov spoločnosti našim zákazníkom na Ceska Republika
● Udržiavanie pozitívneho vzťahu so zákazníkmi a starostlivosť o spokojnosť zákazníkov
● Potvrdzovanie objednávok zákazníkov a navyšovanie predaja

Požadujeme:
● Interpersonálna komunikácia na vysokej úrovni
● Zápal a energia v rozhovoroch s klientmi

Ponúkame:
● Základná hrubá mzda za každú odpracovanú hodinu + vysoké provízie z predaja (šanca na zdvojnásobenie)
● Pohodlná práca z domu
● Flexibilný pracovný čas (minimálne 20 hodín týždenne od 9:00 do 20:00)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

jazyky v Poľsku, Slovensku, Českej republike a Maďarsku. Sídlime v dynamickom
meste Varšava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4348803  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac