Telefonický operátor - predajca so skúsenosťami

European Education Agency Sp. z o.o. Sp. k.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Európska vzdelávacia agentúra je spoločnosť, ktorá pomáha klientom učiť sa cudzie jazyky v Poľsku, na Slovensku, v Českej republike.
Naša centrála sa nachádza v dynamicky sa rozvíjajúcej Varšave.
U nás budete mať možnosť rozvíjať svoje obchodné a jazykové zručnosti a pracovať v medzinárodnom prostredí.
Ponúkame flexibilné formy a miesta spolupráce. Naše spoločnosť sídli vo Varšave, ale môžete sa k nám pripojiť v pohodlí svojho domova!

Popis pracovnej ponuky:

* Telefonický predaj produktov spoločnosti našim zákazníkom na Slovensku.
* Udržiavanie pozitívnych vzťahov so zákazníkmi a zabezpečovanie ich spokojnosti.
* Potvrdzovanie objednávok zákazníkov a zvyšovanie predaja.

Požadujeme:

* Interpersonálna komunikácia na vysokej úrovni.
* Zápal a energia v rozhovoroch s klientmi.
* Vlastný počítač a rýchly stabilný internet.

Ponúkame:

* Hrubý základný plat za každú odpracovanú hodinu + vysoké provízie z predaja (možnosť zdvojnásobenia základnej mzdy).
* Pohodlnú prácu z domu
* Flexibilný pracovný čas (minimálne 40 hodín týždenne od 8:30 do 20:00 hod.)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Európska vzdelávacia agentúra je spoločnosť, ktorá pomáha klientom učiť sa cudzie jazyky v Poľsku, na Slovensku, v Českej republike. Naša centrála sa nachádza v dynamicky sa rozvíjajúcej Varšave.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4467068  Dátum zverejnenia: 18.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac