Obchodný zástupca pre startup, neskôr obchodný riaditeľ

European Business Solutions s. r. o.

Priemyselná 1, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.4.2024
1 000 - 3 500 EUR/mesiacNakoľko to financujem z vlastného prijimu, garantujem zozačiatku minimálnu mzdu 1000-1500 eur a nasledné zvyšok už z výsledkov do 3500. Rast motivačne podľa dosiahnutého obratu, bez stropu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o nový projekt začínajúci od nuly, s potencionálom na miliónovú firmu. Hľadám človeka ktorý si zobere nastarosti obchodnú stránku projektu. Mám business plán ako sa odraziť od dna, následne je táto pozicia o vytvorení obchodnej stratégie a jej realizácií. Zo začiatku bude treba robiť menšie obchodné pozície a dopracovať sa až na obchodného riaditeľa.

Nehľadám hotového riediteľa ale niekoho u koho uvidím potencial a niekoho čo chápe čo si to obnáša byť súčastou startupu.

Mám pripravené 2 nové aplikácie pre ecommerce ktoré so sebou súvisia.

Ja som programator, programuje další programátor ktorého platím a dávam do toho desatisíce eur.

Vlastným inú úspešnú firmu ktorá to financuje na úkor mňa.

Prácou bude tiež účast na konferenciách ako vystavovateľ, networingoch, a obchodných jednaniach.

Nakoľko ide o celoeurópsky projekt je plynulá angličtina nevyhnutnostou.

Aplikácie:

Reprezentatívne auto, mobil. notebook podľa potreby a dohody, flexibilná pracovná doba a možnosť práce zdomu,

Som otvorený podielu zo spoločnosti, po dosiahnutí úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Hľadám ambiciozneho človeka ktorý uvidi potencial a pomôže vybudovať firmu.

Riešenia pre medzinárodný e-commerce. Vývoj softvéru. Poradenstvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4779635  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac