Šofér medzinárodnej dopravy v rámci EU do 3,5t

EUROPE TRANSPORT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie dodávkového vozidla Renault Master L3H2 (skriňová) v medzinárodnom prostredí. Preprava tovaru hlavne v štátoch SK, HU, AT, DE, FR, BENELUX.

Výplatný termín 2x do mesiaca
Nadštandardný a dlhodobý pracovný vzťah, ľudský prístup a pochopenie k vodičom
Každému vodičovi poskytujeme 100% administratívnu podporu - vedenie vlastného účtovníctva (fakturácie, cestovné náhrady, odvody, atď.)
Mladý vozový park (do 3 rokov, EURO6 normy)
Kompletná technická podpora (v prípade poruchy vozidla, okamžitá reakcia s vlastnou odťahovkou a následné poskytnutie náhradného vozidla, aby sa práca nezastavila pre vodiča)
Lojalitný systém (každých 6 mesiacov zvyšovanie odmeny za prejazdené km)
Veľmi pohodlná posteľ v autách (treba vyskúšať:)
Možnosť domáceho parkovania s firemnou dodávkou
Havarijné poistenia vozidiel
Poskytnutie: firmeného telefónu, navigácie, platobnej karty
Pri serióznom jednaní možnosť preddavkov
Možnosť voľby turnusového systému:
(3týždne práce, 1 týždeň voľno, cca. 1100€-1300€ výplata)
(Priebežná práca, každý 2. víkend doma, cca. 1400€-1600€ výplata)

Váš záujem o pracovnú ponuku prosím pošlite na uvedenú e-mailovú adresu alebo nám zavolajte na uvedené telefónne čísla: František Dobai 0908555600, Martin Korfanta 0908145870.
Pre ďalšie informácie Vám radi odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz kategórie B
Prax vo vedení vozidla v zahraničí výhodou
Orientačné schopnosti (čítanie máp, navigácia)
Čistý register trestov.

EUROPE TRANSPORT s.r.o. je dopravná spoločnosť, ktorá pôsobí na medzinárodnej scéne od roku 2008. Disponujeme vlastným vozovým parkom, ktorý neustále rozširujeme.
ID: 3574106  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500