Holandsko - Den Haag - ponuka pre opatrovateľku - 2100€ / mesiac

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.8.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľku k pánovi bývajúcemu v meste Den Haag. Ide o mladého muža (rok narodenia 1976), čiastočne paralyzovaného, ktorý potrebuje pomoc pri vstávaní z postele pomocou zdvíhacieho zariadenia, je preto vhodné aby mala opatrovateľka skúsenosti s týmto zariadením. Ďalšia pomoc vyžadovaná od opatrovateľky je pri sprchovaní, obliekaní, varení, upratovaní.
Pán je aktívny, má prácu, opatrovateľka mu pripravuje jedlo do obedových boxov.
V domácnosti sa nachádza pes Labrador, ktorý chodí s pánom a opatrovateľkou na vychádzky.

Bližšie informácie a rozpis pracovných činností poskytneme priamo záujemcom o túto prácu.

1, Cestovné je zaplatené našou spoločnosťou vopred šoférovi, to znamená že opatrovateľka neplatí za cestu ku klientovi nič, len si sadne a odvezie sa do Holandska.
2, Neberieme žiadne poplatky

Svoje životopisy v anglickom jazyku s aktuálnou fotografiou posielať prosím mailom na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa sociálno starostlivosťou a opatrovaním v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

empatia voči opatrovanému,
príjemné vystupovanie
láska k zvieratám
trpezlivosť
fyzická zdatnosť

Sme personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí spokojnosť klientov a zamestnancov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je neustále hľadanie nových a výhodnejších pracovných príležitosti.
ID: 4130375  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac