Nástup ihneď -- 2100,00 Eur netto pre opatrovateľku - Holandsko /opatrovateľka,opatrovateľ/

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľku - ku dvom sestrám, bývajúcim , v meste Hengelo ,Holandsko. Sestry bývajú v peknom vidieckom dome, obidve pohyb pomocou vozíčka, k dispozícii je dvíhacie zariadenie. Sestry sú veľmi dobrej a veselej povahy. Počas dňa sa o obidve sestry chodí starať holandský zdravotný servis, teda hľadáme opatrovateľku, ktorá bude na obidve sestry dozerať.
Jedna zo sestier je skôr ležiaci pacient, druhá je po operácii bedrového kĺbu.
PLATOVÉ PODMIENKY: 2100,00 Eur Netto/ mesiac + preplatené cestovné, bez poplatkov.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni + skúsenosti
TERMÍN NÁSTUPU: ihneď -- 20.10.2020

1, Cestovné je zaplatené našou spoločnosťou vopred šoférovi, to znamená že opatrovateľka neplatí za cestu ku klientovi nič, len si sadne a odvezie sa do Holandska.
2, Neberieme žiadne poplatky
3, Priamo u klienta pracuje naša opatrovateľka, ktorá novú zaučí, zaškolí.
Aj dni, keď sa nová opatrovateľka zaúča, sú riadne platené.
4, Poskytneme tel.kontakt na opatrovateľku, ktorá je momentálne u klienta,
ak by sa chcela nová opatrovateľka niečo opýtať, utvrdiť sa o práci atď...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Ponúkame prácu pre opatrovateľku - ku dvom sestrám, bývajúcim , v meste Hengelo ,Holandsko. Sestry bývajú v peknom vidieckom dome, obidve pohyb pomocou vozíčka, k dispozícii je dvíhacie zariadenie. Sestry sú veľmi dobrej a veselej povahy. Počas dňa sa o obidve sestry chodí starať holandský zdravotný servis, teda hľadáme opatrovateľku, ktorá bude dozerať na obidve sestry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí spokojnosť klientov a zamestnancov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je neustále hľadanie nových a výhodnejších pracovných príležitosti.
ID: 3986522  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac